Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-28, 23:25   #2445
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez laura999 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, może ktoś używał kosmetyków z Ziaji pro z serii czerwonej na zmarszczki? Bo kusi mnie, żeby coś zamówić mamie, ale ponieważ opakowania są spore, a u mnie krucho z kasą, nie chcę raczej kupować czegoś w ciemno.
A na KWC za wiele w tym tamacie nie ma (a dla siebie maskę zamówiłam pod wpływem opinii na KWC właśnie).

A drugie pytanie dotyczy Ziaji med, też seria przeciw zmarszczkom.Używał ktoś, albo słyszał jakieś opinie? Najbardziej się boję, aby te kosmetyki nie uczulały, ale w końcu ziaja med to kosmetyki apteczne bezzapachowe itd. więc nic się nie powinno dziać, ale nigdy nie wiadmo
Ja ostatnio robiłam mega zakupy w sklepie gdzie zaopatrzyony jest w 90%kosmetyków ziaji. Wydałam w sumie tam prawie 200zł. Z tego po równo praktycznie część kosmetyków /wszytsko z ziaja PRO/ dla mnie :skóra mieszana i dla mamy własnie kosmetyki z ziaja pro czerownej(taki duży krem na zmarszczki) i ziaji med czerownej(2 kremy jeden na noc, a drugi na dzień). Jednak zarówno moja mama jak i ja mamy zasadę, wpierw kończymy stare rzeczy a potem zaczynamy nowe. Jak mama napocznie kremy to napiszę Ci czy jest zadowolona(a ma również raczej skóre wrażliwą). Będzie to pewnie do jakiś 2 tyg bo podobno kończy stare kremiki.
PS. jest osobny wątek o ziaji PRO
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora