Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-21, 11:24   #1844
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25244002]Bunny, jest 50ml farby i 75ml oxy. Tutaj kupowałam http://allegro.pl/loreal-majirel-maj...460893986.html
jest tam na dole aukcji wskanowana ulotka z farby.[/QUOTE]
Ok już wiem wszystko.
jest 1:1,5.
To rozrabiasz farbę na 2x.
Najpierw 37ml oksy i 25 farby. to nakładasz na odrosty.
Po 15 minutach na odroscie, rozrabiasz reszte oksy z 47ml kranowki. Mieszasz. Odciagasz 47ml mieszanki do wyrzucenia. Dodajesz drugie pól farby. Mieszasz i kladziesz na długości.
trzymasz na glowie jeszcze 25 minut, polewasz nad wanną wodą i masujesz jak szampon cale wlosy. Trzymasz jeszcze 5 minut.
Gotowe!
tylko skołuj strzykawkę, bo bez tego cieżko ci bedzie mierzyć, albo jakąś miarke kuchenną.

Cytat:
Napisane przez necia84 Pokaż wiadomość
cześć
czytam Was namiętnie co dzień.
Mam pytanko, zakupiłam sobie na allegro 2 tubki farbek Kallos(wg mnie mają piękne blondy )Wzięłam farbke 10.31 i rozjaśniającą 900 i teraz nie wiem jaką wodę kupić.

Czy lepiej 12% i w razie gdyby była z mocna rozcieńczyć do 10,5%(gdzieś na jakimś forum przeczytałam że woda o takim stężeniu odrazu niweluje żółć- ale niestety nie moge już tego znaleźć), czy może 9%?
Ale z kolei czy przy 12 nie wyjdzie kurczakowo? za to przy 9 może rudzieć tak?

Liczę na Waszą pomoc
wszystko zalezy co masz teraz na glowie i jaki odrost.
W ciemno nic ci nie poradzimy.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dobra czas na zakupy rozejrzec sie za czyms ciekawym
wlasnie sobie uswiadomilma ze chyba jestem chora na zakupoholizm kosmetyczny jak to sie leczy





---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------


hej shakira nie ma szopy to moj styl wlosowy moje guru dredy nie podobaja mi akurat u niej....te co mam na avku to istne cudo ma
no dobra a masz wogole wloski zdolne do falowania krecenia???
Tego sie nie leczy Ja też to mam i życie bez tego nie miałoby dla mnie uroku Nie zamierzam sie z tego leczyc, to moja życiowa przyjemnosć!

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Trzymam mniej niż zalecane o jakieś 5-10 minut, może dlatego moja mama trzyma godzinę i dodaje 3 kropelki 12% utleniacza i wychodzi jej jaśniutko
Tak, to jest farba tonująca. Ale chyba takie też mają poziomy ?
Nie maja poziomów.
Toner to toner. Daje taki poziom jaki masz naturalny albo po rozjasnieniu.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, tak to zupełnie inna bajka- po garnierach kolor był taki troche wysuszony a ten jest miesisty, no zupełnie co innego. I stan włosów- bez porównania.

mozesz dac na bloga, pewnie, jesli chcesz i uwazasz, ze to się nadaje tu umiesciłam jak wygladał odrost: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=293

aha, a co do szamponu, to zapoluje na pewno na pewno podpasuje tez mojemu synkowi
O dzięki za linka
już idę wstawiać na bloga bo jeszcze sie rozmyślisz
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora