Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - `Nieśmiertelna, lśniąca, czysta, niewymownie wprost soczysta - trawa...`
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-11, 22:29   #25
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: `Nieśmiertelna, lśniąca, czysta, niewymownie wprost soczysta - trawa...`

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Dla mnie jest idealnieKolorki są najważniejsze i trzeba je chronić za wszelką cenęPozdrawiam serdecznie


Cytat:
Napisane przez Hiddej Pokaż wiadomość
Przepiękne kolory! Inglot ma bardzo fajnie napigmentowane cienie
Sama posiadam kolor trawiasty z drobinkami i prezentuje się naprawdę super..
Wyglądasz zjawiskowo
witaj
tak to dokładnie ten trawiasy z drobinkami,ale ich nie widac
dziekuje za uznanie i mile słowo

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Nie rozcieram klasycznym pędzlem do blendowania, tylko takim dość dużym języczkowym i staram się to zrobić dość precyzyjnie, żeby boki zostały nietknięte, a środek jednak trochę się wyrównał
dzieki za rady,spróbuje
ja uzywam do blendowania

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Cuuuuuuuuuuuuudownieeeee Boski makijaz
witam Cie u siebie i serdecznie dziekuje za tak miły odbiór

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
ojej, zatkalo mnie moja Emi!!
jest wrecz idealny! wiosenny, lekki mimo nawalnicy kolorow, wspanialy i pachnacy!!
ta zielona łuna pod dolna powieka celowa prawda?
tu super https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...metrics=gemius.
Gio buziak oooogromny Ty Babo Kochana
a łuna celowa tak ,tak ,pewnie się nie podoba

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Oj bardzo dawno już nie komentowałam na MM (choć oglądam Wasze prace niemal codziennie), ale tym razem nie mogę się powstrzymać Wiele Twoich makijaży podobało mi się bardzo, ale ten to jest....
Przepiękny makijaż
Wyglądasz w nim cudownie, wprost nie mogę się napatrzeć!
Fantastyczne kolory, super połączone, makijaż bardzo wiosenny i strasznie pozytywny (normalnie aż się człowiek uśmiecha jak na niego patrzy)
Idealny - chylę czoła
To zdjęcie: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1299867613 - mistrzostwo!

Czy mogłabyś mi napisać jakie numerki masz różu i rozświetlacza z inglota?

Pozdrawiam serdecznie
witaj ,ciesze sie ,ze zdecydowalas sie wziasc udzial w komentowaniu mego watku za co dziekuje jak i za to,ze tak milo piszesz ,serce me sie raduje i motywuja Wasze słowa do dalszego działania
co do numerkow,bo juz jest pozno a nie pamietam,postaram Ci sie roz odszukac tzn jego nr jak i rozswietlacza
rowniez pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez angelinmyheart Pokaż wiadomość
Prześliczny.
dziekuje Ci pieknie

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
Ty naprawde chccesz zebysmy lezały i nie mialy siły sie podnieśc z zachwytu. Kolory i nasycenie i technika i Ty...jak to dobrze ze tu jestes
Sysiu ,cmok ,dziekuje!!!!!!!:ro za:

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
jaaaaa mam patent :P jesli mam do czynienia z cieniami podobnymi..typu zieleniniebieski tobiore jeden pedzel i nakladam jeden cien..wklepuje gona granice..pozniejbiore drugi cien tymsamym pedzelkiemitez go delikatnie wklepuje i tak kilka razy..bardzo delikatnie i malo cienia i same kolory sie przechodza...jeesli kolory sa bardziej kontrastujace touzywam innych pedzli ale taka sama metode uzywam
mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi

a makijaz cudnyyyy..uwielbiam takie polaczenie!i nie przeszkadzaja mi granice
Cukierasku dziekuje Ci takze za rady,musze tez wyprobowac
wiem o co chodzi,kryjesz granice o ton jasniejszym od tego ciemniejszego badz odwrotnie,zaleznie od barw

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie zawstydzaj mnie Emi
Kasiu to prawda,jestes `cukierkowa panienką`,słodko zawsze na powiekach i kolorowo a do tego w parze uroda
nie pierwszy i nie ostatni raz to czytasz
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując