Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 00:30   #1190
Sensualitka
Raczkowanie
 
Avatar Sensualitka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Tychy/Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"? Cz.II

Cytat:
Napisane przez oshin85 Pokaż wiadomość
Witam po przerwie
W piatek przyszlo moje zamowienie i dzisiaj wzielam sie do roboty. Zrobilam prawie wszystko tylko nie wiem czy mi sie udalo serum ceramidowe15% do cery tlustej,podraznionej ze strony mazidel,serum po zmiksowaniu jest takie spienione ,nie wiem czy tak ma byc :conf used:
Czy w trzeba dodac konserwant do zelu hialuronowego z alantoina i d-pantenolem zeby bylo wazne dwa miesiace??
Nie wiem jak powinno zachowywać się akurat to serum bo takiego nie robiłam ale zawsze przy używaniu elektrycznego mieszadełka formulacje z kompleksem ceramidowym wybitnie mi się pieniły ale gdy trochę odstały konsystencja zmieniała się na typowo płynną

Co do użycia konserwantu, ja bym użyła jeśli ma to stać aż 2 miesiące czasem dodatek jednego tylko składnika diametralnie obniża datę ważności całego mazidełka ja kiedyś przez przypadek zamiast 0.75 % dałam 1,5 % konserwantu czyli dwukrotnie więcej niż było dopuszczalne ale to było serum z drogimi składnikami więc nie wyrzuciłam tylko nieśmiało spróbowałam na partii skóry, krzywdy nie wyrządziło wiec ostatecznie nakładałam na całą twarz radze więc dodać chociaż minimalne sugerowane stężenie
Sensualitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując