Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyczka a kosmetolog
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-25, 10:15   #26
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kosmetyczka a kosmetolog

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

kosmetyczka też może wykladać w studium policealnym- miałam prowadzącą wykłady- która wcześniej skończyła studium (zresztą chyba nawet to samo w którym wykładała), a potem zrobiła magistra z innego kierunku- zupełnie odległego od kosmetyki i kosmetologii (zresztą zupełnie jak ja )
a kiedy studiowałas? bo teraz sie zmienilo i osoba ktora ma wykladac musi miec przynajmniej licencjat


Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

a jak skończe policealną szkołe kosmetyczną (4 razy w tygodniu przez 2 semestry Akademie Prenier) to też mogę np.otorzyć swój salon ??
tak mozesz , szkola zawsze chwali sie ze po tym mozesz otworzyc własna dzialalnosc gospodarcza



Cytat:
Emilia1 a Ty do jakiej szkoły chodzisz i jaki będziesz miała później tytuł (jeśli to nie tajemnica) bo musze przyznać że jestem pod wrażenie twojej wiedzy z tego zakresu
dzieuje Ci serdecznie, ja jestem kosmetyczka, w tym roku zaczełam studia kosmetologiczne w Gdyni , bede miala tytul licencjata na 3 lata ta szkola jjest, chcialabym potem magistr
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując