Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-05, 09:58   #645
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez waisuga Pokaż wiadomość
Wczoraj farbowałam włosy kolorem 465 czekoladowy brąz. Przedtem miałam pofarbowane cynamonowym brązem od Garniera, ale że kolor wyszedł mi nierównomierny (jaśniejszy u nasady, ciemniejszy na końcach, bo mam naturalnie jasne włosy wiec przy odroście zawsze wychodził mi jaśniejszy niż na wielokrotnie farbowanych końcówkach) to postawiłam teraz na ciemniejszy odcień i nie zawiodłam się. Czekoladowy brąz wyszedł przepiękny!! Jest głęboki, intensywny, ale nie czarny ani nie czerwonawy. Przede wszystkim mam teraz równomierny kolor na całej długości włosów, wszystko ładnie mi pokryło, włosy są miękkie i błyszczące, nic nie śmierdziało, nie piekło przy farbowaniu ani żaden włos mi nie wylazł, jak to wcześniej bywało przy innych farbach. Myślę, że odnalazłam swój kolor na dłużej
Po 2 tygodniach (i 8 myciach) od farbowania kolor nadal jest taki jak powinien, oczywiście trochę się wypłukał i stracił na intensywności, ale nadal jest to czekoladowy brąz, a włosy pięknie błyszczą
Z czystym sumieniem mogę więc polecić tę piankę
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując