Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-20, 08:12   #622
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4038303 6]
I pytanie w związku z tym gratisem - jak tego używać? To płatki jakieś, jeszcze nie otwierałam, nie chciałam w nich gmerać bez potrzeby. Pomyślałam, że może najpierw się Was poradzę

A to skarby, temu FF oczywiście nie da rady zrobić zdjęcia, jeny... On w zaokrąglonej butelce pokazuje na raz tyle kolorów że ja nie mogę Tyle że nie ma akurat w sobie niebieskiego, a zielony [/QUOTE]
Też ostatnio dostałam taki gratis, domysliłam się, ze to do przyklejania na paznokcie ale też nie miałam na to pomysłu...

A co do FF to ja też mam 2 a chciałabym jeszcze

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Kleancolor Chunky Holo Scarlett na bellku z biedronki, pod rzeczonymi NT II F, całość dopieszczona INM

Ujdzie na wkupne?
jeszcze jak Super wygląda. Jak ci się sprawuje Kleancolor, trochę śmierdzi bardziej niż normalne... i mam wrażenie, ze mimo wszystko (znaczy mimo INM ) faktycznie dłużej schnie, nie?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zamawiasz kleancolory ze stanów ?
Ja tak długo się zastanawiałem ze nie zamówiłam.
Nie było problemów z dostawa?
Kolor jest śliczny!
To akurat ja zamawiałam Tak ze stanów, na e bay'u kliknęłam. I tak, miałam problemu. Jedna paczka od jednego sprzedawcy z moimi 15 lakierami zaginęła. Dopiero za drugim razem, już od kogoś innego doleciała. Jeden lakier rozlany - był nie dokręcony i nie wiem jakim cudem ale rozpadła mu się zakrętka. Sparciała tak jakby, jak guma ją odrywałam. Kilka innych lakierów miała ubabrane szyjki. Więc ewidentnie mają problem z zakręcaniem.
Tak poza tym akcja zakończona sukcesem po jakichś 1,5-2 miesiącach.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Oj tak Mgiełka wiedziała, co dobre
hehehehe Jak coś jest brokatowe, to mgiełka zawsze wie co dobre

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ja tez mam nowe dzieciaczki
oooooo zamawiałaś z jakimś BB czy dostałaś może gdzieś jakoś coś? Dasz znać jak one tam. Nie raz zamawiając bebiszony oglądałam lakiery.


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ojjj za długie szponki, zdecydowanie psują cały urok lakieru.
eeee chyba jeszcze nie jest jakoś koszmarnie mocno długa płytka a paznokcie na wolnym brzegu nie są aż tak długie. Dla mnie jeszcze jest ok

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Wraca córka marnotrawna.. Totalny brak czasu nie pozwałał na nic a tymczasem tyle stron nowego wątku... o.O dziewczęta szalejecie
same córy marnotrawne ostatnio
Śliczne mani!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Niestety lub stety u mnie wiele krótsze by nie były ..taka płytka . Odstaja ledwie 2 milimetry nad opuszek. Chciałabym zapuscic tak żeby za tydzień lub dwa nadać im kształt migdala,póki co są okrągłe zupełnie.
Także lepiej nie będzie :brzyda l:
Ale rozumiem i tez wole mocne kolory na krótszych paznokciach ( poza czerwonym może) i niestety nie bardzo mogę nosić ukochany czarny
Chyba ze upitole paznokcie po sam opuszek.

Pozdrawiam
o to to. Mi się wydaje, że jeszcze jest ok. Chyba mam większą tolerancję na dłuuuuugie paznokcie Ale już dłuższe na prawdę będą za długie!

Iiiii poćwicz cytowanie bo coś ci nie wychodzi

str 20 idę jak burza!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora