Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę czuć się ładna... :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-18, 22:11   #122
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Chcę czuć się ładna... :(

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
Ja tu dodam, z czym chyba zgodzą się inne Dziewczyny, że takie zabiegi, jak masaż ust szczoteczką, błyszczyk na ustach, i inne - makijaż, krem do ciała, nawet koronkowe majtki - to rzeczy o których wiesz tylko Ty, inni nie dojrzą takich niuansów. Chodzi o to, że Ty wiesz, że to masz i to dodaje Ci pewności siebie.
Np taka henna - żadna kobieta nie chce, żeby się to rzucało w oczy, ale sama wie, że ma zrobioną i że wygląda lepiej. Ćwiczenia też - podnoszą poziom endorfin, nikt nie wie, że ćwiczysz, a Ty czujesz się szczęśliwa i wyglądasz na szczęśliwą. Spróbuj, przekonasz się. Ubierz się najlepiej jak potrafisz i wyjdz gdzieś, gdzie jest dużo ludzi i zobaz ich reakcję. na pewno będą na Ciebie zerkać, przyglądać się.

Pytałaś kiedyś o perfumy? Dobrze pamiętam? Perfumy dają taką jakby otoczkę, klatkę, poza którą inni nie mają wstępu. Jak się ktoś mocno wyperfumuje to sygnał (przynajmniej dla mnie) - jestem mocno wyperfumowana = jestem odważna, nie zbliżaj się (tzn nie próbuj wchodzić mi na głowę i zaczepiać mnie).
Nikt Ci nie poleci żadnego zapachu, sama idź np do Sephory i wypróbuj.
A jak chcesz jakieś lekkie, to z np Rossmana, np Adidasa, są lekkie i kobiece.
zgadzam sie z kazdym slowem
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując