Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chce troszke zmienic wygląd
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-08, 20:44   #32
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Chce troszke zmienic wygląd

Cytat:
Napisane przez patitcz
Chciałabym cos zmienic w swoim wyglądzie ..i pozbyc sie wyglądu "szarej myszki" moze nowa fryzurka i cos jeszcze ..prosze o pomoc..aha z gory mowie ze grzywka odpada bo mam nieposkromione włosy i niby troche sie falują ..ale kiedys miałam grzywke i była powykrecana na wszystkie strony..załączam moje fotki
jestes sliczna, mloda dziewczyna, masz naturalny typ utody, nawet taki troche elfi, wrozkowaty dlatego pasowalby ci dziewczecy i delikatny styl.
koniecznie zaprzyjaznij sie z kolorami - ze wzgledu na kolor wlosow i delikatne rysy w niektorych kolorach mozesz "ginac", wydawac sie szara i nijaka. kolory naturalne, ziemiste nie sa zbyt fortunnym wyborem. ozyjesz w blekitach (podkresli oczy), rozach (moga byc delikatne, rozmyte jesli nie lubisz stylu lalek barbie ), na zdjeciach wydaje sie, ze masz cieply kolor skory wiec moze nawet zolty, albo pomaranczowy (jakos mi sie nie wydaje, ze jestes "latem", juz blizej ci chyba do wiosny)... choc na poczatek poprobuj pastelowych odcieni, najbezpieczniejsze sa mi sie wydaje, ze slicznie by ci bylo w kobiecych, delikatnych ciuszach, taki styl romantyczny
wlosy moglabys podkolorowac, chociaz jestes jeszcze bardzo mloda wiec moze poczekaj jeszcze ze dwa lata. ja bym na twoim miejscu zrobila delikatny balejaz (bardzo cienkie i geste pasemka by wygladalo naturalnie) - to ozywiloby twarz. ja tez mam taki mysi blond i od kilku lat farbuje wlosy (najpierw byll blond, teraz braz) i nie mam zamiaru wracac do naturalnego koloru, w ktorym wydaje mi sie, wygladalam jakos tak szaro...
makijaz delikatny - dziewczyny maja racje, ze nastolatkom nie pasuje zbyt mocna tapeta. wystarczy miekka brazowa kredka (podkresl delikatnie kontur oka), naturalny roz (jasno rozowe kolory) i przezroczysty blysczyk.
przekonaj sie do rozpusczonych wlosow tak wygladalabys znacznie korzystniej moze grzywka taka na skos, dluzsza, a moze cieniowane warstwy, nie zmieniaj nic drastycznie, bo ladnie ci w dlugich wlosach, ale przydaloby sie jakise fajne ciecie, dzieki ktoremu wlosy ukladalyby sie ladnie.
zalaczam propozycje ubran i fryzur.
p.s. trzy pierwsze zdjecia - ubrania, trzy ostatnie - fryzury
powodzenia w poszukiwaniach swojego stylu
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując