Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moje codzienne makijaze .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-20, 11:26   #26
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Moje codzienne makijaze .

maja55 - bardzo dziekuje Mysle ,ze kiedy ubiera sie czrwone rzeczy to przesada z makijazem nie jest wskazana , bo moze wygladac to troche wulgarnie .Przynajmniej ja bym tak wygladala .

madziunia80 - mam wrazenie ,ze drugi mnie troche "postarzyl " i dodal dojrzalosci . Mam nadzieje ,ze bede tak wygladac jak bede ok 30 Bardzo Ci dziekuje za komentarz

truskaffka- bardzo mi milo Dziekuje za odwiedziny !

perelka-20 - to strzelilas w dziesiatke Jest niewielu ludzi na tym swiecie do ktorych nie czuje sympatii...Panna Herbus jest jednym z nich . Ale obiektywnie musze stwierdzic ,ze to ladne dziewcze wiec chyba wypada mi podziekowac Watpie ,ze tak wygladam po przebudzeniu , raczej pisalam to z nadzieja ,ze tak wygladam ...Na pewno nie wygladam tak jak spie po 10 godzin na dobe - przy tej pogodzie nie moge wyjsc z lozka


guantanamera - bardzo dziekuje

Gween - ja sie nie bede spierac ,ze niektore dziewczyny naturalniej wygladaja w mocniejszym makijazu .To kwestia urody ...Brunetki raczej bym tak nie pomalowala A wlosy bardzo rzadko prostuje Jak mi sie przypomni ,ze czasami tez chcialabym miec proste ...Cudowne czasy przyszly -chcesz loki masz loki , chcesz proste masz proste Dzieki za mile slowa !

ania_lublin - bardzo Ci dziekuje A usta napackalam trzema szminkami i blyszczykiem , bo nijak nie mogl wyjsc taki kolor jaki chcialam .

madie- ja uzywam "Ultra high protection Lotion 50+ " - jak dasz mu czas ,zeby sie wchlonal to w zasadzie sie nie swieci,przynajmniej na mnie Jest w pomaranczowej tubce ,tylko ,ze ja mam 100 ml...Ja teraz probuje siostry namowic na kremy z filtrem , obydwie pala , ale jakos nie chca sie dac przekonac ...

pasywno-agresywna - dziekuje Ciesze sie , ze sie podoba ! Zawsze sie staram

Blue Lagoon - dziekuje za komentarz i komplementy
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując