Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-13, 12:47   #857
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Hexxana bardzo dziekuję za wstępne recenzje. Dostałam ostatnio próbke tej emulsji Emolium i popieram w 100 % Twoją opinie. Naprawdę fajny nawilżacz i dodatkowo tańszy od xerialine. Coś czuję ża zaczne kompletować kolejne zamówienie
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hex dzieki za opis Emolium, mam go w planach po zuzyciu Xerialine (niewypal dla mnie ) i swoim opisem tylko mnie utwierdzilas w wyborze

Zostalo mi jeszcze troche balsamu Xerialine i porownalam go rownoczesnie na dloni z Emolium,Xerialine jest bardzo lekki i w sumie fajnie ze sie szybko wchlania jednak ostatnio kiedy potrzebowalam porzadnego nawilzenia to efekt utrzymywal sie gora 2-3 godziny i koniec.Emolium dalam wieczorem a rano skora przyjemna w dotyku,suche partie przyjemnie nawilzone i czuc ze skora jest ukojona.
Ciekawa jestem jak wypadnie test na twarzy bo Xerialine choc fajnie nawilzal buzie to bardzo sie rolowal pora na edycje recenzji na KWC.

Przyznam sie,ze pokladalam nadzieje w serii Emoilum jak zobaczylam sklady i smialo moge tez powiedziec,ze lepiej sie spisuje niz seria Biodemy Atoderm.

Mam nadzieje,ze bedziecie rownie zadowolone
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując