Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coś do usuwania skórek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-29, 11:09   #9
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Re: Coś do usuwania skórek

Odświeżam bardzo stary wątek ponieważ interesują mnie preparaty do skórek, które je rozpuszczają, a nie tylko zmiękczają. Bo samo zmiękczanie nie działa niestety na moje skórki

Cytat:
Napisane przez Szpilka_ Pokaż wiadomość
z dostępnych detalicznie b. skuteczny jest z serii Nail Control System "Cuticle remover" Alessandro, nie zmiękcza skórek, tylko je usuwa, jak to wyraziła moja znajoma manikiurzystka"rozpuszcza ", stosuję go juz b. długo i efekt jest rewelacyjny, po ok. dwóch, trzech minutach od nałożenia można z łatwością usunąć skórki narastające na paznokieć drewnianym patyczkiem. Poskutkował nawet w przypadku dłoni mojego faceta, swojego czasu potwornie(!!!) zniedbanych, bo opiłowywał tylko paznokcie, i to byle jak... Cena ok.37zł. za 11ml. Jest to moje odkrycie. Serdecznie polecam Killys się u mnie nie sprawdził, powodował tylko zmiękczenia tych skórek i dalej trzeba było sobie jakoś radzić.
Czy ktoś używał takich preparatów? Czy są one skuteczne, czy tylko jest napisane, że rozpuszczają skórki?

Znalazłam na Allegro kilka preparatów i byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś podzielił się ze mną opinią na temat ich skuteczności. Oto lista:

1 Alessandro CUTICLE GEL
2 Creamy Cuticle Removerfirmy SkinTruth
3 Żel Sally Hansen Cut Remover
4 SUN FLOWER - REMOVER
5 HEROME płyn do skórek

Wszelkie inne propozycje produktów rozpuszczających skórki są również miło widziane
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując