Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-26, 17:18   #4183
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
o to trza kupić w mincie pędzla, bo właśnie zastanwiałam się z czego kupić flat topa a masz te wersje z dłuższym czy krótszym włosiem?
W ogóle koleżanka mi kupiła w pigmencie rozświetlającą formułe sunny, ale się trzachnęłam w nazwie i zamiast feriest kupiła feir. Mam nadzieje, że nie bedzie za ciemny ani za żółty
Nie wiem, z którym włosiem bo to mój pierwszy pędzel z Hakuro. Dla Ciebie zmierzyłam go i długość włosia to ok. 2,5 cm, natomiast średnica to ok.3,5 cm. Może to coś pomoże. Wcześniej używałam flat topa z EDM, który był już wiekowy i strasznie klęłam na minerały. Hakuro jest mięciutki, piorę go codziennie i dzielnie się trzyma
Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Testowałaś wcześniej Sunny cream? On wygląda na swatchach o wiele, wiele jaśniej niż golden fairest Jeśli ten był dla Ciebie tylko trochę za ciemny, to sunny fairest mógłby być odpowiedni, bo on wypada jaśniej mimo, że z nazwy to ten sam poziom.
Golden Fairest czasami jednak wpada mi za bardzo, hmm nie wiem jak nazwać kolor/odcień, po prostu wygląda nienaturalnie. Zauważyłam, że dzieje się tak zwłaszcza wtedy, kiedy jest ciepło więc myślę, że to kwestia sebum. Nie testowałam Sunny Cream, zawsze brałam bigi w ciemno (Lumiere, EDM, Pixie i Annabelle) i tylko raz się nacięłam, także liczyłam, że będzie ok...
Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Wg mnie sunny fair jest mu najbliższy. Zrobiłam szybki test, po lewej korektor medium, u góry sunny fair, po prawej sunny fairest.
...ale te zdjęcia wzbudziły we mnie zwątpienie Zobaczymy co przyjdzie
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora