Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-16, 17:00   #305
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez LadyL Pokaż wiadomość
Och oczywiście, że można ich odróżnić od siebie i ja ich odróżniam gdyż "siedzę", nie fizycznie oczywiście, w Japonii...więc nie zarzucaj mi ignorancji, bardzo Cie proszę. Jednak osoba nie interesująca się tym krajem nie będzie wiedzieć, który to Japończyk, który Chińczyk a który Koreańczyk. Dla nich wyglądają tak samo. "Ot taka prawda". Zauważ, że na człowieka z Azji ludzie przeważnie mówią "Chińczyk" ...
Japończycy choć różnią się od siebie mają podobne oczy, włosy, budowę. Wachlarz europejskiej urody jest po prostu bogatszy i trudno temu zaprzeczać. Wynika to z tego, że różne plemiona, nacje, narody europejskie na przestrzeni wieków krzyżowały się ze sobą. Japończycy czynili to i raczej nadal czynią w swoim własnym zakresie ^^ geny, geny i jeszcze raz geny nie zaś moja złośliwość
uwazam to za dziwne porownanie, japonczyka z europejczykiem. europejczyk to zarowno wloch, jak i francuz jak i szwed i itd- czyli rozne nacje, zyjace w roznym klimacie, na roznych szerokosciach geograficz. japonczyk to jedna nacja. wiec w zakresie jednej nacji nie ma az tak duzych zroznicowan.
porownaj wlasnie chinczyka (a i w tym wypadku sa duze roznice, bo chiny to wielki kraj, ze zroznicowanym klimatem. stad tez rozne rysy twarzy i karnacja) z japonczykiem, czy osobe pochodzaca z kambodzy i indonezji, to zobaczysz roznice
juz nie mowiac o tym, ze dla azjatow wszyscy biali sa jedna masa. nie potrafia rozroznic wlocha, od polaka itp. tak jak przecietny europejczyk nie potrafi rozroznic japonczyka od chinczyka. mimo iz dla przecietnego europejczyka roznica pomiedzy osoba pochodzaca z pd, czy pn europy jest ewidetna
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując