Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-01, 15:44   #3325
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Z ciekawości zapytam czym się różni puder od podkładu, bo zawsze klasyfikowała puder (sypkie, w kulkach, w kamieniu) podkład (coś płynnego) ale widzę, że to błąd.
Właśnie mam ogrom przebarwień na twarzy, dlatego nie potrafię dobrać niczego. Natural fair to mój pierwszy podkład a kupiłam go na "chybił trafił" bo w tamtym momencie lepszym rozwiązaniem był dla mnie źle dobrany puder aniżeli przebarwienia i zmiany jakie miałam. Ale dziś faktycznie zauważyłam w słońcu że szyje mam bardziej żółtą niż natural fair. W załaczniku przesyłam zdjęcie mojej szyi a na niej u góry tester golden fairest nieco niżej mała kreseczka natural fair. Co o tym sądzicie?
P.S. Szkoda, że anabelle nie sprzedaje maleńkich próbek w woreczkach strunowych. Wtedy byłoby dużo taniej a tak boję się zamówić kilka różnych próbek z których będę korzystała np tylko z jednej... Kiszka
Podkład nie musi być płynny. Są różne formuły różnych kosmetyków, a nazwa zależy od sprawowanej funkcji. To tak samo, jakby myśleć, że róż jest tylko prasowany i koniec kropka. A są też przecież w kremie, w musie, sypkie... Ja to rozumiem w ten sposób, że puder sprawuje funkcje takie jak na przykład matujący (przede wszystkim), rozświetlający, brązujący itd. A podkład po prostu ujednolica kolor cery, często też mocno kryje, ale od tego bądź co bądź jest korektor. Zwyczajowo puder nakłada się dopiero na podkład, chociaż krąży ostatnio po blogach sposób nakładania podkładu na puder.

Zdjęcie sprawia wrażenie, jakby gama natural pasowała Ci lepiej, ale aparaty lubią zjadać/przekłamywać kolory, więc skoro mówisz, że na żywo masz szyję bardziej żółtą, to powinnaś celować w Golden. A jak nałożysz Golden fairest na całą twarz to dobrze to wygląda?
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora