Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki kolorowe ColourPop
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-07, 14:14   #100
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Kosmetyki kolorowe ColourPop

Odebrałam swoje 2 zamówienia i ogólnie jestem bardzo zadowolona, ale 2 produkty musiałam zareklamować Co już mnie wkurzylo, mają wady fabryczne, nie na zasadzie w transporcie Mianowicie róż i rozswietlacz, tylko jakby to opisac, najlepiej oddaja to zdjecia, tylko z poziomu tel ich chyba nie wstawie, ale hak dotre na komp, to zamieszxze mu przestrodze I nie wiem, jak mogli to ogólnie wysłać, jak to już w opakowaniu widać jego niepewność e
Produkty mają braki po bokach, rozswietlacz niewielkie, róż ogromne Pomijając, ze gramatura sie nie zgadza, to dla nnie az taki prpblem by nie byl, ale zwłaszcza róż brzydko wygląda w takiej wersji i do tego opakowanie (wieczko) całe w nim, ale i tak to nie jest tak, ze tę braki to tylko ilość z tego zabrudzenia, braku są o wiele, wiele większe, całe kółko rozu jest dużo mniejsze niż inne tego typu produkty i nierowne, rozswietlacz małe ubytki po bokach
Cienie 3 zamówiłam jeszcze i 1 cienio-pigment i 13 pomadek z czego 1 płynna satynowa, 10 płynnych matowych oraz 2 matowe sticki Z pomadek na razie 1 w użyciu i nie mam żadnych zastrzeżeń, nakłada się super, pigmentacja i zastygnie swietne, sam kolor ciemniejszy niż na zdjęciach, ale dla mnie ogromnie twarzowy, uwielbiam takie nieoczywiste kolory, ma dusze retro, opakowanie jak opakowanie, dla mnie większość opakowań jest tandetna, aplikator bardzo fajny, pomadka pięknie wygląda na ustach i nic jej nic nie robi Ani picie, ani jedzenie Jedynie lekko się lepi, ale minimalnie Ogólnie za cenę 6$ wg mnie świetny produkt i ogromny komfort, ze nawet nie trzeba na nią uważać Wszystko o kolorze Beeper

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cień 1 sprawdzilam, to cień z nowej serii, więc swatchy nawet nie było, ogólnie zły nie jest, jakoś go powprowadzam w użycie w makijażu .., ale więcej w nim drobinek, brokatu niż samego cienia Ogólnie później napiszę kolejne wrażenia, jak coś dłużej potestuje
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

W ogóle jestem zła, bo powinno kontrolować jakość tych produktów, bo wys daleko i teraz co

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując