Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobór kamizelki do garnituru
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-29, 09:17   #6
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: dobór kamizelki do garnituru

Jest zasada, że jeśli garnitur ma jakikolwiek wzór - koszula gładka. Żadne prążki do prążków, kółka, kwadraciki, prostokąciki, serduszka czy cokolwiek. Jesli garnitur jest gładki - wzór na koszuli może być. Jednak nie wyobrażam sobie przy takich uroczystościach jak wesele kolorowej lub wzorkowanej koszuli! Esy floresy mogą być na krawacie/muszniku i kamizelce.

Ostatnio kupowaliśmy z TŻ garnitur, jest w lekki prążek, do tego potrzebny był krawat i koszula. Koszula gładka w bladoszarozielonym kolorze. Krawat czarny (dopasowany tonem do garnituru), ale we wzorek - delikatny kwiatowy motyw widoczny tylko pod kątem. Niesamowity efekt i polecam wszystkim taki bajer Stwierdziłam, ze był to najlepszy elelment ubioru, zaraz po butach

k21

dziewczyny, czy moglybyscie mi pomoc? Jaka koszule dobrac do kamizelki ecru?białą czy tez ecru? mysllismy o ecru ale obawiam sie ze moze sie wszystko zlewac... Dodam tylko ze garnitur stalowy z lekkim polyskiem

Do stalowego, lekko błyszczącego garnituru polecam białą koszulę, szczególnie, że kamizelka jest w kolorze ecru. Chociaż w tym przypadku zrezygnowałam bym w ogóle z ecru i kamizlkę razem z musznikiem wybrałabym pod kolor TWOICH dodatków (czerwony, zielony, fioletowy...). Bardzo ładnie i efektownie to wygląda i wcale nie świadczy źle o TŻ a o waszym dobrym guście i dopasowaniu.
Bardzo ładnie przecież wygląda jak facet ma dodatki (najczęściej krawat) w kolorze stroju swojej partnerki.
Na ślubie niestety nie może być również cały biały, bo wyglądałby źle (chociaż nie ma na to reguły) i stawia się na dodatki
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując