Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-15, 21:28   #3258
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Chyba przeczytałyśmy to samo.
pewnie tak
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za dobre slowo Czeka mnie duzo pracy z wlosami, zeby miec takie ladne i lsniace jak wy
Anula nie martw sie loczki zrobia wielki come back juz niebawem
A musze troche pomarudzic jak prawdziwa baba. W sumie sama sobie winna jestem bo ostatnio zaniedbalam olejowanie i nakladanie masek na dluzej niz 10 min,dlatego takie oplakane suktki sa I tak jestem w szoku, ze takie dlugie sa ( jak na mnie )bo w grudniu przed Wigilia maialam taka krotka fryzure, ze najdluzsze wlosy siegaly ucha
Chyba po wakacjach pojde do fryzjera i troche je wyrownam
A moze macie jakies propozycje jaka fryzure z takich wlosow mozna by zrobic na wesele??
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Wlasnie myslalam o plecnionce tylko nie wiem czy z tak krotkich wlosow cos wyjdzie Sukienke mam taka jak w zalaczniku i myslalam tez o takiej zbuntowanej fryzurze
coś ty, kobito, nie narzekaj! masz piękny kolor i fajne cięcie przynajmniej wyglądają na takie, z których właśnie taką rockową fryzurkę można zrobić. a ja myślę jeszcze o takim niby-koczku, może na boku nawet, z wpiętym czymś... podtapirować, zaczesać, upiąć... może być trochę zadziorne, będzie pasować do sukienki (która jest śliczna! i dobrze prawisz, fryzem się ją trochę "zdziczy" )

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
to ja ci wytłumaczę-jeśli tylko ma denata w składzie, to jesteśmy w domu-chlapniesz se przy okazji i od razu świat piękniejszy
aaaaaaaaaaaaa to ja mam pełno takich "kosmetyków" antydepresyjnych tylko nie wiem, czy mogę użyć, bo chcę się rozmnażać
cloche jest offline Zgłoś do moderatora