Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-08, 18:18   #3907
ilczi
Raczkowanie
 
Avatar ilczi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Witam!
Mania na MACa narasta we mnie powoli lecz konsekwentnie z każdą obejrzaną stroną ze swatchami, obejrzanym filmem na youtubie, gdzie dziewczyny tworzą cuda z pomocą kosmetyków MAC. W końcu po lekturze tego wątku postanowiłam osobiście wybrać się do MACa. Padło na Krakowski (mam ok 250km). Planuję jechać w tym tygodniu, a lista zakupów jest już wstępnie stworzona (obawiam się, że bez niej w skepie ciężko by mi było się na coś zdecydować ). Jednak mam kilka pytań odnośnie produktów i mam nadzieję, że mi pomożecie .

Mineralize Skinfinish Natural - palnuję go kupić jako puder kończący makijaż i do poprawek w ciągu dnia. Dobry pomysł, czy lepiej jakiś inny? Do niego lepszy będzie kabuki czy zwykły do pudru będzie ok?(czy rodzaj wykorzystanego pędzla ma wpływ na efekt krycia). Czy do niego jest dołączony jakiś aplikator? Na KWC są tylko 2 opinie i to skrajnie różne.

Mineralize Skinfinish - te dające ten słynny "glow" Są one dostępne w regularnej sprzedaży w Polsce? Warto? Czy lepiej poszukać Beauty Powder(dostępne w Polsce?)

Błyszczyki - słyszałam, że są klejące, ale czy wszystkie, tzn. chodzi mi o typy (plushglass, lustreglass, dazzleglas...). Czy Dazzleglass są dostępne w GK?

Fix + - warto?, czy dla początkującej MACoholiczki raczej zbędny?

Tinted Lip Conditioner SPF15 - są dostępne? mocno kryją i nawilżają?

Przepraszam, że aż tyle pytań

Z góry dziękuję
ilczi jest offline Zgłoś do moderatora