Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zostać fryzjerką? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-08, 23:18   #255
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: jak zostac fryzjerka?

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
Dzieki, taka odpowiedz mnie satysfakcjonuje , nie potrzebuje szczegółów. Właśnie też będe szukała jak ty takiego salonu który mnie przyjmie pod swoje skrzydla żeby uczyć i wiadome że za darmo bo przecież nikt nie zapłaci komuś kto nic nie umie

Ja się zawsze takimi sprawami interesowałam, sama już farbuję, robię pasemka i fryzury na specjalne okazje, samoukiem jestem też z dziedziny wizażu, który po tych dwóch latach fryzjerstwa chce na kursie dopracować. Także wiem już, że to jest to,przestało mi przeszkadzać, że nie pójdę na studia-przynajmniej narazie(później moze jakieś tematyczne, żeby rozkręcić własny biznes) i jestem zadowolona ze swojego wyboru

Studium na ktore sie wybieram do takich nie należy(swoją drogą współczuję tej dziewczynie...), byłam dzisiaj na obchodzie w tej szkole, mają odnowione pracownie, dowiedzialam sie juz wszystko co i jak, no i zapytalam dziewczat ktore tam chodza o ich zdanie. Wszystkie są zadowolone i jest dużo praktyk w samej szkole, również ludzie chetni tam przychodzą i za darmo dziewczyny sie na nich uczą. Gdyby to nie była sprawdzona szkoła to bym tam napewno nie poszla

A Tobie czekoladko dziekuję jeszcze raz za odpowiedź i życzę świetnego rozwoju kariery.
musisz znalezc sie w odpwiednim miejscu w odpowiednim czasie, nie kazdy wlasciciel salonu za darmo sprzeda ci swoja wiedze a jak trafisz na kogos kto bedzie widzial w tobie potencjal i potencjalnego pracownika masz szanse trafic jak ja. jestem zadowolona i ciesze sie ze udalo mi sie znalezc kogos kto dal mi szanse bo same checi niestety nie wystarcza ale jak piszesz ze juz cos robisz i ci to wychodzi pewnie masz i potencjal
wierze ze ci sie uda!!
i 3mam kciuki
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując