Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-15, 13:41   #4621
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Moje banki zakupilam na allegro jakies 20 zł kosztowaly...boli jak jasna...ale przynajmniej tlumacze sobie ze dzialatrzeba masowac na oliwke lub jakis balsam..musi zassac i bez odrywania jej ciagnac tam gdzie cellulit...wewnetrzna strona - az moj maly przylecial co tatus mamusi robi ze sie tak drze Ochydka uzywam CHANEL TEINT INNOCENCE-40BEIGE, VITALUMIERE-20 clair i porownanie jak dla mnie lepiej wypada innocence(kryje,nawilza)z a to vitalumiere pieknie pachnie i jak potrzebuje jasniej to nim smaruje...Teraz zakupilam probki nowosci vichy ale do cery suchej bo wole konsystencje nawilzajaca VICHY Aera Teint Pure- nr. 23 clair , ivory i jest fajny chodz teraz moje lico sie łuszczy wiec trudno rzetelnie ocenic bo podkreslone mam skórki...ale nie jest tepy to duzy plus...Jednakze moim KCW pozostaje Innocence:lov e:....Dziewczyny tusz do rzes--polećcie jakis..kupilam na allegro dwa ysl i okazały sie podróbkami ludzie sa wstretni tak oszukiwac do rzes niezbyt długich jak moje a zeby uzyskac efekt sztucznych rzęs az do nieba....cos testuje i jakos nie moge trafic na nr 1 ...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora