Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Make-up Atelier
Wątek: Make-up Atelier
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-30, 19:53   #193
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Make-up Atelier

Cytat:
Napisane przez Kala! Pokaż wiadomość
Cześć! Mam pytanie do osón posiadający ch bazę matującą tej firmy - czy możecie powiedzieć co jest napisane na jej opakowaniu? Ja niedawno nabyłam tę bazę, ale jest na niej jak byk napisane "moisturizing liquid foundation", więc mam podejrzenia, że przez pomyłkę przesłali mi tę nawilżającą bazę.
Baaaardzo proszę - jeśli macie tę bazę to odezwijcie się i napiszcie jak jest u Was !
cześć " Nie ta" Kalo

Myślę, że masz bazę nawilżająca - bo ja taką właśnie mam
A dziś dostałam z Folaroni paczuszkę i były tam spore testerki baz i Antishine właśnie. I jakbym miała porównać to są baardzo podobne,. Chyba ta nawilżająca jest taka bardziej "wodna", a matująca ciut bardziej gęsta. Ale róznica jest minimalna - o ile w ogóle jest jakaś. Tak się złożyło, że miałam od razu klientkę z dość świecącą buzią, ale nie zauważyłam jakiegoś super matowienia (z tym, że to była naprawdę trudna cera, błyszcząca się tez po urlopowym opalaniu) Tak, że jeszcze muszę potestować.
Za to żel T-Zone od razu zostawia taką matową silikonową powłokę- ale takie rozwiązania mnie nie porzekonują bo to jest na krótszą metę raczej
W ogóle dostałam kilka fajnych rzeczy. Róż w kremie jest świetny!
Może niekoniecznie do profesjonalnego malowania, bo jednak wolę nakładać coś pudrowego na zmatowioną cerę, ale dla siebie - bomba! Efekt jest naturalny, dobrze się nakłada i pachnie brzoskwiniowo.
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2011-06-30 o 19:54
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując