Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-28, 16:41   #1892
aneczka313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

foxxy1 jak miło jesteś z Torunia jak ja jaka dzielnica bo ja Gagarina
jojoanna moim zdanie dobrze by było żebyś chociaż I część przeczytała tego pamiętnika, wierz mi nie da się streścić wszystkiego w nawet krótkim poście. Cos. 1 to krem który generalnie powinien nakładać dermatolog potem trzymasz go na twarzy wg. zaleceń 5, 8 godzin dziewczyny miały różne zalecania, potem też różnie jeden dwa dni przerwy i zaczynasz Cos 2 ten dostajesz do domu ja rok temu co 2 tyg. chodziłam do dermatologa na cos. 1 a w domku codziennie stosowałam słoiczek 2, ale w tym roku robię dermamelan i sama bez słoiczka 1 i też są efekty, ale poznałam swoją skórę i po doświadczeniach z przed roku oraz dzięki radom dziewczyn nie bałam się sama zrobić zabiegu. Więc jeśli chcesz robić to sama to musisz przeczytać forum choćby częsciowo to kompendium wiedzy dla nas i nawet dermatologów, jak pod kontrolą lekarza to nie musisz tak dokładnie czytać choć rady dziewczyn są niejednokrotnie bezcenne. Co do moje buźki więc wczoraj trzymałam kremik ok. 7 h chyba skóra się już przyzwyczaiła, nie piecze tylko lekko ściąga lekko zaróżowiona wiec ok, Teraz trzyma od 16 do późnego wieczora. Jakoś trzeba sobie radzić jak nie można wziąć urlopu. Pozdrowionka dla wszystkich cosmelanek aktywnych i biernych na forum
aneczka313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując