Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Blada twarz:) jakie cienie pasują dla bladziochów:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-22, 15:09   #5
idus55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Blada twarz:) jakie cienie pasują dla bladziochów:P

hej a próbowałaś już wcześniej eksperymentować? Osobiście jestem zdania, że blondynki nie powinny przesadzać z czernią w makijażu, a zaprzyjaźnić się z brązowymi kolorkami Może takie wypróbójesz? brązy i złota, od czegoś trzeba zacząć? Jak masz wrażliwe oczy to uważaj na zielenie i błekity- potrafią bardzo uczulić.
Fajnie byłoby na początek nie korzystać z jakichś drogich kosmetyków, jeśli dopiero wchodzisz w fazę eksperymentowania a na wodną linię oka stosować beżową lub białą kredkę, jeśli masz to miejsce często zaczerwienione i czarny eyeliner- lekka kreska na górnej powiece, żeby rzęsy wydawały się gęściejsze no i bronzer do twarzy, albo róż wpadający w brzoskwinkę (wiem jak to brzmi, ale widziałam takowy w rossmanie- wibo).
edit: zapomniałam dodać o różowych cieniach- takie bardziej perłowe. Moja Mama ma orzechowe oczy i całkiem fajnie to wygląda czerń też, ale tylko w zewnętrznej częśći powiek

Edytowane przez idus55
Czas edycji: 2012-02-22 o 15:10
idus55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując