Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mydło ALEPPO
Wątek: Mydło ALEPPO
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 19:13   #144
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Wogle nie mam zdania na temat mydeł z Internetu, miałam tylko te z organique i mydlarni. Niestety Wam nie pomogę, musicie poszukac opini w sieci.

Karmazynka, myśle że czarne mydło to takie uniwersalne mazidło. Sprzedaja go jako maseczka 1-2 razy w tygodniu, ale gdzie indziej wyczytałam (jak i rozmawiałam osobiscie) o jego stosowaniu jako codzienny żel myjący. Ja wyprobowałam oba sposoby i w obu spisał się świetnie. Co widac było gołym okiem, pory mniejsze, schowane, cera gładziutka.
Wiesz, mi starcza na codzien myciem Aleppo wiec Savonem myje kiedy widzę, że moja cera jest jakaś zmęczona i zanieczyszczona. Jak mam czas nakładam jak maseczke na 15-20 minut a potem spieniam i myje. Niekiedy nie mam czasu wiec tylko nim myje i masuje chwile.
Jak czesto stosowac? Na opakowaniu nic nie ma. Z ulotki: nakładac na 5 minut, omijac okolice oczu. Mozna mieszac z glinkami czy olejami.
Nałozyc na twarz cienka warstwe, po 5 minutach zwilzonymi opuszkami robic masaz, splukać, nałozyc olejek/krem. Działa na zasadzie peelingu enzymatycznego. Bezpieczny dla wrazliwej skory/naczynkowej. Co daje: rozpuszczenie obumarłego naskórka, detoksykacja, nawilzenie, reguluje sebum, zweza pory. Mozna stosowac do ciała na 10 minut, poczym wykonujemy masaz rekawicą Kessa (do kupienia w mydlarni, mysle ze mozna jakas inna też).

tzn to jest strona w internecie, ale to jest link jakby do asortmentu sklepu do którego wybieram się w piętek



dziękuję za odp! kurcze jak mnie to kusi
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując