Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nieprzyjemny zapach z pochwy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 18:43   #8
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: nieprzyjemny zapach z pochwy

Cytat:
Napisane przez esaha Pokaż wiadomość
Witam, przeszukałam trochę forum, znalazlam kilka tematów, ale nie byly one adekwatne do mojej sytuacji.

Otoż z mojej pochwy wydobywa się nieprzyjemny zapach, nie zawsze, ale czesto. Chce podkreslić, ze nie mam grzybicy ani jakiej infekcji, bylam u dwóch ginekologów, ktorzy rozwiali moje wątpliwosci odnosnie infekcji.

Myję się dwa razy dziennie ( kąpiel/prysznic) w tym uzywam zelu do higieny intymnej z kwasem mlekowym. Raz dziennie, dodatkowo się podmywam. Dbam o siebie, staram się zdrowo odżywiać i juz nie wiem co mam zrobic

A i chciałam dodac, ze nie wydobywa się serowata wydzielna z pochwy ani nic w tym rodzaju. Śluz jest normalny.

Nie wiem czy to ważne, ale od 2 miesiecy zażywam tabletki antykoncepcyjne ( lecz przed zaczęciem zażywania tez mialam ten problem).

proszę o jakąś poradę, bo dla mnie to naprawdę dyskomfort starszny
Może to jednak kwestia odżywiania? Czasami wydaje nam się, że jemy zdrowo, a przez jakieś małe niedopatrzenia, może być inaczej.
Ja zaobserwowałam u siebie duże zmiany w zapachu/smaku (tak, próbowałam ) wydzieliny z pochwy, które często związane są z tym co jem (np. uwielbiam czosnek, ale jak przesadzę z ilością, to bardzo szybko to czuć - i to wcale nie z paszczy ).
Jak zapach robi się nieprzyjemny, to piję wodę z sokiem z cytryny, który działa odkwaszająco (bardzo dużo produktów zakwasza organizm - a jeśli zmienia się ph w organizmie, to i wydzieliny nabierają innego smaku/zapachu).

A któryś z tych ginekologów zlecił Ci posiew? Poza tym, co oni mówili, kiedy skarżyłaś się na ten nieprzyjemny zapach?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując