Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-27, 18:38   #3044
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
tak, tak, opowiadania też dobre.

widzę podobne odczucia do książek mamy


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
... i wtedy prosisz przystojnego bruneta czy mógłby Cię podrapać po policzku

Miał, bo Ty mi nie pomagasz Dałabym radę, ale wsparcia mi brakuje. Chlip

ha, sprytnie Preziu

przecież Cię wspieram znajdę Tobie bogatego męża, który spełni wszystkie Twoje chciejstwa



Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
...i trzy paznokcie poszły się kochać
Dostałam dzisiaj na wfie po paznokciach taką wielką piłką do fitnesu. Nie pytajcie dlaczego. Najpierw myślałam, ze złamane, ale po obmacaniu stwierdziłam, ze to chyba tylko lakier. Ale teraz jak zmyłam to moim oczom ukazał się poniższy obrazek Pękła i postrzępiła się górna warstwa paznokci i to głęboko. I nie wiem teraz co z tym zrobić Najpierw myślałam o obcięciu, ale zanim mi to wszystko odrośnie to miną ze 2 miesiące, a w króciakach mam straszne łopaty. Plus jest taki, ze paznokcie się w zasadzie nie wyginają w miejscu pęknięcia, są sztywne. Chyba po prostu trochę je skrócę, żeby zminimalizować efekt dźwigni (if ju noł łot i min), innego pomysłu w sumie nie mam. Co o tym myślicie? Miałam testować nową odzywkę, ale chyba na razie wrócę do evelinki, bo dobrze przyspiesza wzrost...

Wybaczcie paskudne zdjęcia przy lampie.

jeny, aż mnie zabolało
chyba najlepszym wyjściem będzie podpiłowanie wszystkich pazurków..

poza tym.. śliczne masz pazurki, pomimo tego wpadku piękna długa płytka
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2013-03-27 o 18:40
meeow jest offline Zgłoś do moderatora