Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 21:33   #3868
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Możesz zerknąć jak chcesz. Dość łatwo jest to wytłumaczone.
http://panna-kokosowa.blogspot.com/2...osc-wosow.html

Moje włosy są dziwne. Niby długo schną, co świadczy o średniej - niskiej porowatości. Jednak przy tym stracą zbyt dużo wilgoci i tym samym się puszą.

Ostatnio mam pełno antenek od czubka głowy do ucha. Nie wygląda dobrze. Za to potwierdza działanie oleju łopianowego z papryczką, więc polecam na porost.



Ja miałam nadzieję na odrobinę wanilii w tym połączeniu. Mnie ten opis zachęca
dzięki
ja skłonności do puszenia nie miałam nigdy, trochę mocniejsza odżywka i mam zbyt gładkie jak na swoje upodobania włosy - dlatego wolę lżejsze odżywki, do spłukiwania i używam ich wyłącznie na końce włosów. A ponieważ szampony preferuję dobrze oczyszczające to zastanawiało mnie to długie schnięcie tak cienkich włosów (nie mam ich mało, ale są cieniutkie).
wyższa porowatość wiele by wyjaśniała
no ale biokap mnie załatwił na cacy

Ja po sesie i placencie miałam takiego jeża, że dobre 1,5 miesiąca wyglądałam jak skrajny idiota
Skoro mówisz, że łopian z chili tak działają to jeszcze przemyślę, czy wrócić do sesy, czy ten kupić . Chociaż próbka od Ewci nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora