Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-10, 19:46   #2441
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
nie nie, ja to ta od wystawiania
ale teraz pozmieniało się prawo fiskalne i musimy paragony rozbijać na szczegóły - pieprzenia co nie miara z tym...A jeszcze w systemie nie jest zmienione i wszystko na piechotę.... :/
No właśnie słyszałam ale chyba przesunęli ostateczny termin wprowadzenia zmian, zapisu na paragonach ??

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość


Poprowadzimy Cię!
Choć Twój obecny kształt jest tak Twój, że nie wiem czy coś innego może pasować bardziej
Dziękuję, jak miło

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jedyne wytłumaczenie dla tego byka - ostatnie wykłady i nie miałam już siły myśleć
ja dzisiaj złapałam wqrwa na babkę z sekretariatu dietetyki.. chciałam się dopisać na listę w sprawie badań w celu wyrobienia książeczki sanepidowskiej, to jak za pierwszym razem byłam to wielce zajęta była i mnie wyprosiła (rzecz jasna pukałam przed wejściem), potem jakaś lasia się wbiła i jak wyszła to usłyszałam od niej, ze dalej jest zajęta
Uwielbiam takie zagrania
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora