Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-15, 20:28   #1
Atreyka
Raczkowanie
 
Avatar Atreyka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Toruń/Bydgoszcz
Wiadomości: 89

Kolor włosów- pomoc w podjęciu decyzji :)


Witam,
Nie myślałam, że się odważę zamieścić ten wątek ale co mi tam

Z natury jestem myszatą blondynką- szarobure włosy nigdy nie dodawały mi uroku a, że byłam (i jestem :P) typem laski w glanach i słuchającej metalu w wieku 16 lat zafarbowałam włosy na czarno. I tak nosiłam 10 lat Ale, że życie ucieka zaczęłam kombinować i tak oto stałam się blondi Może i bym była teraz zadowolona ale wydałam krocie na dojście do jako takiego blondu a on jak jest ciepły odcień tak jest (na zdjęciu wygląda ładnie). Do tego jakość włosia nie zachwyca bo zapuszczam z bardzo krótkich (ponieważ z długością też szalałam- od takich do pasa do ścinanych maszynką ) i są nierówne.

Zawsze marzył mi się rudy choć na trochę. Ale nie mam pojęcia czy to będzie dobry krok. Waham się, bo ponoć rudy ciężko wywabić z włosa a już mam doświadczenia po czerni i generalnie włos do ścięcia no a tego chcę uniknąć.

Jak myślicie czy będę dobrze wyglądała w rudych? Chodzi mi o takie naturalne odcienie- nie żadne pomarańczowe, czerwone itp. Coś takiego jak na załączonym zdjęciu.
Jako ciekawostkę załączam też siebie w czarnych- tu fota jakieś 8 lat temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (50,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja teraz.jpg (65,6 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja czarna mloda.jpg (117,5 KB, 345 załadowań)
Atreyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując