Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-05, 23:51   #653
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez estimea Pokaż wiadomość
Smerfetka696969, ja wlasnie Poshe zakupilam bo sie naczytalam ze super jest i miodzio, ale po kilku uzyciach zorientowalam sie ze bardzo sciaga lakier, po nocy koncowki wygladaly na starte, tylko podejrzanie rowno ;-), wlasnie taki efekt daje w moim przypadku. Seche vite tez nie jest bez wad, ale daje jakby grubsza warstwe i lepszy polysk no i nie sciaga lakieru tak bardzo...moze to chemia moich pazurkow sie z nim nie lubi, nie wiem....

te gumki invisi bobble mam i bardzo lubie, moge polecic, ale one sa raczej tu dostepne online, nigdzie ich nie widzialam. Warto odwiedzic TK Maxx , tam upolowalam super lakiery orly, opi, wlasnie top coat Seche Vite, po kosmetyki kolorowe do Superdrug'a, tangle teezer to w Boots'ie, ja mnostwo rzeczy kupuje w necie bo trudno je stacjonarnie znalesc, jak sobie cos przypomne to dopisze
Ok to odwiedze też TK Maxx i te dwie drogerie.Byłam pare razy w Superdrug i się zakochałam ile tam kosmetyków itp marzenie ! Tylko jeszcze więcej kaski brakuje i znanie j.ang to już wgl bomba :P
A tak wgl to śmieszy mnie ten sklep za 1funta bo widziałam tam nawet wibratory
Dobrze będę wdzięczna i dziękuje ! A Seche kupię w tym TK o ile bedzie, ale raczej tą małą buteleczke.Bo chyba on szybko gęstnieje.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora