Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie Isa Dora
Wątek: Cienie Isa Dora
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-25, 10:10   #155
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Cienie Isa Dora

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jestem już prawie całkowicie namyslona na Sandy Sky, Retro Chrome i Patina (już nie pamiętam, kiedy ostatnio kupowałam cienie do powiek), muszę tylko przekalkulować, czy mnie na takie szaleństwo cieniowe stać, bo wczoraj wieczorem wróciłam z wakacji i sama nie wiem, co mam w portfelu. Martwi mnie tylko to, że RC nie miałam gdzie sobie pomacać.

Edit: A tak BTW, to kupowałaś swoją trójkę od senigal? Bo chyba podobne zdjęcia widziałam kiedyś na jej aukcjach. Jeżeli u niej, to wszystko z nimi ok? Są miękkie?
Ja chcę tylko Retro Chrome i dlatego szukam wspólnika do interesu, bo jednych cieni nie za bardzo mi się opłaca zamawiać. I też mam obawy co do tego, że ich na żywo nie widziałam, ale... raz się żyje

A Patina mam od senigal i wszystko z nimi ok. Zresztą kupowała je na specjalne zamówienie dla mnie i dopiero potem wystawiła na Allegro trójeczki na aukcjach, więc na pewno są świeże i miękkie. Przynajmniej do moich nic nie mam. A o Retro Chrome też pytałam, bo chciałam wszystkie zakupy na raz załatwić, ale niestety nie udało jej się ich zdobyć Tak teraz myślę, że to pewnie jakaś limitowanka była, skoro ani ona ich nie kupiła ani my w sklepach nie widzimy.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując