Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Burza mózgów nad wątkiem o zakupach zbiorowych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-17, 09:34   #92
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Burza mózgów nad wątkiem o zakupach zbiorowych

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja uważam że nie powinnyśmy organizować wspólnych zakupów z osobami które mają np 1 - 20 postów i to napisanych w ciągu dwóch dni przed zgłoszeniem chęci zakupów. Wiadomo że takie osoby pisały tylko po to żeby nabić sobie postów i się załapać ;/ w to nie wchodze. Jeśli faktycznie takie osoby chcą brać udział w zakupach to powinny czekać cierpliwie, rozmawiać z nami, poznać wszystkich i jak nabierzemy zaufania to wtedy dopuszczamy do zakupów na tym forum jest sporo dziewczyn, które mają mniej niż 100 postów, ale kojarzę po nickach że już jakiś czas z nami są i zaczęły pisać długo przed założeniem tego wątku także takim forumowiczkom można spokojnie zaufać innych przypadków trzeba niestety pilnować
Dokładnie o to mi chodzi, stosunkowo nowych użytkowników można dopuścić, ale nie z dwudniowym stażem na forum

Wysłane z mojego GT-S6812i przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora