Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-18, 11:36   #3679
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Gorzej, że duże zakupy za to każą zrobić No ale miałam do wykorzystania kartę prezentową, plus wyszperałam kod rabatowy na 5% to trochę było upustu na upatrzone książki
Myślisz, że ta torba nadaje się żeby dorzucić do prezentu urodzinowego dla siostry?

Ogólnie sam blog naprawdę rewela. Inspiracje, zestawienia stylizacji gwiazd, wręcz genialna analiza kolorystyczna, wszystko z odnośnikami do sklepów.

Ale jak dotarłam do jednej czy drugiej stylizacji samej autorki, to kopara opadła mi do podłogi! Jak wytłumaczyć to, że autorka tak świetnego bloga sama ubiera się np. tak?!
http://ubierajsieklasycznie.pl/czarn...zarne-spodnie/

Mam duży niesmak po tym odkryciu. Te "stylizacje własne" to ewidentnie najsłabsza strona tego bloga. Nie znam racjonalnego wytłumaczenia dlaczego kobieta, która ma tak dobre oko, sama za pieniądze doradza, sama ubiera się nie mając za grosz gustu

Nie wiem. Co Wy o tym myślicie?






Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To prawda, pracuje w `kulturze` i czesto mam kontakt z ludzmi, ktorzy sa mega kreatywni, pozytywni i otwarci na nowosci, maja zdanie i wiedze na bardzo wiele tematow, ale wygladaja tak, ze na dzien dobry masz ochote dac im kase na jedzenie i ubrania... Totalnie nie widac po nich jacy sa...


A jeszcze musze sie wyzalic, szukalam jakiegis psikacza, do dopsikania sie w samochodzie i wybralam ck be. Wydawalo mi sie, ze moze miec fajny zapach, ale niestety tuz po rozpyleniu ja nie czuje nic. Absolutnie nic...



na mnie ck one cały dzień się trzymają;-)


Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie. Tak systematycznie nie dają A fajnie by było planować zamówienia pod kątem boxów.



Bo oczy najszybciej łapią alergie. Jestem uczulona na większość preparatów do demakijażu, dlatego na pewno pozbędę się tego minipłynu MUFE. Pisałam już kiedyś, że zmywam makijaż samodzielnie robionym micelem z oliwy, wody termalnej i aloesu.
Poza tym stosowanie codziennego makijażu w dłuższym okresie czasu prowadzi do ścieńczenia skóry.
Przykro to stwierdzić, ale to co ma nas czynić piękniejszymi, po wielu latach szkodzi. Dlatego żyję pragnieniem pielęgnacyjnej, naturalnej kolorówki. Niestety takich rzeczy na razie nie ma.
Jest dużo tanich firm z kolorowka naturalna np. Benecos, alverde itp.

__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora