Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-22, 15:41   #1135
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

A powiem Ci, że ten top całkiem nieźle przyspiesza wysychanie-może nie w minutę, ale po 10 minutach mani jest suchy i całkiem dobrze utwardzony, zaś po 20 paru minutach od pomalowania nosiłam drewno, rozpalałam w piecu i bawiłam się z kotem, a lakier nietknięty, więc to jest już coś(bez tego topu w tej sytuacji miałabym już pełno odgnieceń).
Do tego ładnie nabłyszcza(lepiej niż top Wibo Gel Like) i przedłuża trwałość. Jest niebieski, więc pewnie będzie ochładzał jaśniejsze kolory lakierów, ale testując go na czerwieniach i różach nie zauważyłam żadnych zmian w kolorze.
Poza tym mam wrażenie, że długo posłuży-ja i siostra go trochę już zużyłyśmy i nadal ma świetną, rzadszą konsystencję, zaś top Wibo kupiony w tym samym czasie zdążył już nieco zgęstnieć.
Nawet sobie porównuję ten top Wibo oraz z Miss Sporty i zdecydowanie lepiej wypada w tym porównaniu ten drugi.

Ja używałam tego lnianego z Biedronki do olejowania włosów.
Ten który kupuje tata ma(moim zdaniem) bardziej intensywny smak i już kombinuję jak go tu dodawać, aby ten smak nie rzucał się w oczy.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując