Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Soczyste, czerwone usta
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 11:57   #230
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Soczyste, czerwone usta

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Ja jestem maniaczką czerwonych mazideł do ust (widać to zresztą w wątku o błyszczykach i szminkach na naszych ustach) i do tej pory mam około 8 pomadek i błyszczyków w tym kolorze (różne odcienie, chociaż zauważam, że bardziej pasują mi chłodne), plus kolejna, długo wyszukiwana i wyczekiwana Stila Clear Color w kolorze Berry jedzie do mnie z allegro i będzie w poniedziałek Nie mogę się doczekaaaać! Może jak w końcu dostanę ją w swoje łapska, to wkleję Wam efekt, jaki daje na ustach. przy okazji dorzucę zdjęcia moich ust z resztą mazideł
A jaki masz typ urody?Zima?

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ja się ostatnio natknęłam na najpiękniejszy, czerwony kryjący bezddrobinkowy błyszczyk jaki widziałam

Błyszczyk jest firmy ROUGE BAISER (odnóże deborah zdaje się)
Korzystając z okazji, że testery były nowiuteńkie wysmarowałam się i efekt śliczny!
tak a piękna czerwona tafla, taka prawdziwie czerwona, nie przechodząca w bordo, czy półprzezroczystą malinę.
Dość mocno kryjący (chyba bardziej kryjącego jeszcze nie spotkałam)
Jak się otwiera to wygląda jak lakier do paznkoci niemal....

Wypróbowałam też z tej serii równie cudowną, bezdrobinkową mocną (ale nie jaskrawą) fuksję

Kosztuje 39zł

Ja znalazłam je w takiej większej, niesieciowej perfumerio-drogerii, ale w "Pani" wyczytalam, że ponoć ta firma ma być obecna w douglasach

Polecam obadać jak będziecie miały okazję
Wyglada swietnie,te czerwienie na zdjeciu sa faktycznie piekne I cena w miare przystepna Bede wtpatrywac

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Ja mam taki z Avonu, właściwie to jest balsam. Nazywa się Fruit Lip Jam (kolor Apple) i ma piękny, właśnie taki "rakowy" kolor. Nie wiem tylko, czy jest jeszcze dostępny, musiałabyś sprawdzić. Poza tym jeszcze Maybelline Water Shine Gloss (kolor Hot Red) o którym dziewczyny tyle mówią byłby dobry. Chociaż u niego to zależy od Twojego naturalnego koloru ust, jeśli masz odrobinę czerwone to będzie pięknie wyglądał!
Ja mam Red Hot i iestety nie jest taki ciemny,jak na zdjciu wklejonym przez ~Veronique A na taim kolorku mi zalezy...

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
moje usta

przepraszam że zdjęcie rozmazane
Sliczny kolor Co to? Bardzo fajnie wygladasz z takimi usteczkami

Cytat:
Napisane przez *Antoinette* Pokaż wiadomość
Czerwona szminka wygląda pięknie! Ja jestem trochę za młoda na takie mocne odcienie, ale dodaję trochę zdjęć
Zdjecia super,wlasnie na nich sa takie ciemne czerwone usta,jakie mi sie podobaja
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując