Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Joppa Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-27, 19:30   #370
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

Dominikab musialam sporo rozjasnic Medium bo wzielam go w ciemno a pozniej okazalo sie,ze mega pomarancz wychodzi tymbardziej,ze mam dziwna karnacje o brzoskwiniowym odcieniu i on duzo zmienia-ciezko jest dobrac,co nie zmienia sie na skorze.Generalnie stawiam na neutralne zimne beze.
Ja nie mam problemów z dobraniem kolorów i też lubię neutralne beże lub idące w kierunku zimnych. Czyste cool zazwyczaj są za chłodne, ale czasami lubię je domieszać do beżów. I co dziwne mam czasem wrażenie, że każdego dnia inny kolor mi pasuje i że moja skóra trochę się zmienia. Nie żeby jakaś wielka rozpiętość między tymi kolorami była, ale dziś np. miałam Prairie Wheat Joppa i dobrze się w nim czułam, a wczoraj Lumiere Light Beige zmieszany z ociupinką cool i też było dobrze. Całe szczęście, że mam przez swoją manię srylion kolorów i mogę sobie codziennie inny zestaw próbować Czasem dobieram też odcień podkładu do ciuchów
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując