Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 09:32   #24
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
W każdym bądź razie wydaję mi się, że chyba przesadzacie z tym spożywaniem tłuszczy przy braniu leku. Oczywiście mogę się mylić, bo derma mi nic o specjalnej diecie nie mówiła. Ale skoro w składzie Tretinexu mam oprócz izo prawie same tłuszcze, to chyba nie muszę aż tak bardzo zwiększać ich spożycia? tym bardziej, że często gdy jestem poza domem, ciężko mi się jakoś racjonalnie odżywiać,a tym bardziej bawić w picie olejów czy jedzenie nasionek ale jak już napisałam - mogę się mylić.
cieszymy się, że dołaczasz

co do spożywania tłuszczy, to powinno się je mieć w menu,
ja przed braniem Izoteku tak jadłam i teraz tez tak jadam, więc nie wiem czy to przesada
napewno, tu ukłon w strone EdzikK, picie oleju łyzkami jest przesadą, ale zdrowe odzywianie nigdy
z otoczką masz racje, po to ona jest by lek sie ładnie rozpuszczał i wchłaniał, a po to bierze się go w czasie, albo po posiłku, by pomagac jego rozpuszczaniu i wchłonięciu i by nie wysadzić sobie żołądka w powietrze

ja Izotek biorę zawsze w czasie posiłków z tłuszczem (musli, majonez i jajo, rybka pieczona), albo po posiłku zagryzając deserkiem (garstką orzechów), ale nie zdarzyło mi się brac go po posiłku białkowym, wole miec pewność ze lek mi się wchłania na 100%

także nie musisz, jesli nie chcesz, wcinać nasionek i pić olejów


Haldinka
ładna buźka

Dzizas dziewczyny nie moge się ruszać, bolą mnie mięśnie, kręgosłup, stawy bardzo głośno trzeszczą, pykają i bolą co to kierwa ma być ja mam obowiazki.. starsznie się męczę z tym bólem w ciągu dnia
makabra..
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora