Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-13, 23:07   #2639
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Zwykle zbieram zamówienie na troszkę powyżej 30$, wtedy jest dowolnie wybrany cień w prezencie. Przesyłka zależy od wagi. Jak lżejsze (cienie, pudry, błyszczyki, balsamy do ust, próbki) to od około 5-6$ (czyli mniej więcej 0,2$ na każdego wydanego $), jeśli cięższe (pielęgnacja, ale biorę tylko tą w małych opakowaniach) to około 8$ (0,3$ na każdego wydanego $). Nie zamawiam dużych opakowań pielęgnacji, wysyłka grubo ponad 10$ wtedy.



Myślałam o allegro trochę, ale jakoś nigdy nic nie wystawiałam, tylko kupowałam i troszkę mam tremę.
Nigdy nie wystawiałam też na wizażowych wymiankach, choć wątpię, że ktoś by chciał oddać naturalne kosmetyki w zamian za drogeryjne

Magisterka z informatyki - miała być hurtownia danych, wyszło wspomaganie analizy dzienników zdarzeń w systemie Windows.
E, to nie tak dużo ta wysyłka. 5 $ to jakieś 14 zł, taniej niż kurier w Polsce
Jakbyś coś jeszcze za jakiś czas zamawiała, to daj znać, może połączymy siły i podzielimy się kosztem wysyłki
Ja tez na allegro nic nie wystawiałam, może ktoś tu się lepiej zna i by doradził.

Co do tematu pracy - aż mnie gowa rozboała, jak przeczytałam, taki trudny Więc się nie dziwię, że się za bardzo pisać nie chce
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam, czy zamawiać z lotosem czy z paczulą i przekonałaś mnie do paczuli Ale szczerze mówiąc myślałam, że ta biała będzie delikatniejsza a tu masz... a tą z Argile Provence bardzo chciałabym zamówić, ale w Matique nie ma... a nie chce robić póki co zamówienia w dwóch różnych sklepach naraz. Mam nadzieję, że Matique wkrótce poszerzy swoją ofertę.
Tę z Argile ma tylko Biolander i jeden jeszcze sklep, jutro Ci podam linka bo mam go na laptopie
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dermaglin ma też maseczkę z zieloną glinką 100% naturalną.
ale chyba tylko w proszku?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora