Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-01, 10:51   #2478
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej większość sesji za mną, został w sumie jeden egzamin w poniedziałek i jedna prezentacja. No i dzisiaj mam jeszcze koło i egzamin . Podczytuję Was cały czas,ale nie miałam nawet czasu na pisanie.

A ja farbowałam drugi raz Alfą, ale miałam tylko wodę 6% no i tak zrobiłam wyszło ładnie, na górze takie ładne pasemka mi się zrobiły ale za ciemno jak dla mnie Bunny co myślisz o Wellatonie 9,1 dla mnie?
Trzymam kciuki za dziś

Pokaż włoski Widać dalej rudości?

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
egzamin zaraz ze statystyki, sram żarem po prostu.
Trzymam kciuki!!

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Jak prowadziłam zajęcia z dziećmi to zauważyłam, że niektóre są po prostu brudne Ubranka ładne, ale wiadomo teraz można w lumpeksie kupić tanio. Jak już widać brud na szyi, to wiadomo, że to nie jest jednorazowe "nie chciało mi się dziś umyć", tylko zaniedbanie ze strony mamy
Zajęcia z dziećmi były w określonych godzinach- na wakacjach i w czasie ferii Miałam taką dziewczynkę, którą mama już 2-3 godziny wcześniej podrzucała - dosłownie podrzucała Mama nie pracowała więc mogła się nią zająć, ale wolała mieć spokój. Wyprawiała ją na te zajęcia np. bez chusteczek do nosa, a dziecko ma katar. Mówiłam wprost, żeby jej nie przyprowadzała tyle wcześniej, bo mamy inne zajęcia i nie ma się nią kto zająć, no i o tym katarze- że nie ma chusteczek, że inne dzieci nie chcą się z nią bawić przez ten katar Jak grochem o ścianę Następnego dnia przyprowadziła ją 3 godziny wcześniej i uciekła
Masakra...

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako iż wciągu ostatnich kilku dni przeszłam diametralną zmianę koloru (czerwony-> blond) pozwólcie , że do was dołącze Podczytuję już jakiś czas to forum, miałam inny nick , lecz z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam go zmienić

Co do świnek, planuję na wiosnę kupić o taką http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...DkR9OsL1uZdA-A
Hej Pokaż włosy przed i po bo aż jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
rodzice są nieźli to fakt, o tym mogłabym książkę napisać. Jak chodzę do Nikoli na zebrania do gimnazjum, ostatnio był temat że na 20 osób w klasie 7 nie pali papierosów I klasa to jest a rodzice się z tego śmieją mam wrażenie, że coraz więcej ludzi mających dzieci, nie wychowuje ich, tylko po prostu karmi, ubiera i na tym się kończy ich rodzicielstwo
Oj skąd ja to znam.. jak ja chodziłam do gimnazjum to większość klasy niestety paliła
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora