Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-21, 13:23   #986
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XV

Cytat:
Napisane przez MissApple Pokaż wiadomość
Bardziej bym ufała zdjęciu z wystawki, w sumie na stronie Essence poglądowe zdjęcia wyglądają zupełnie inaczej niż te rzeczywiste (już nawet pomijając opakowania), pamiętam że kapuczino mają tam strasznie ciemne - dzięki Wizażu, wcześniej nawet bym nie ruszyła do szafy żeby mu się przyjrzeć.
Rozświetlacz zachęca, wygląda na przyjemnie beżowy na zdjęciu wystawki
Róż - jaka wścieklizna w porównaniu ze zdjęciem poglądowym! Wydaje się być w odcieniu fuksji czy to mój monitor mi kłamie...?
Tak czy siak - czekam na swatche, bo z róży nie pasują mi ani brzoskwinie ani różowe odcienie. Raczej nie spodziewam się cegiełki, ale entuzjastki wampirzego różu w żelu mogą być zainteresowane
Pękaczy nie lubię, cienie - serce mówi "tak" dla zielonego, rozum odpowiada "a kiedy użyjesz czegoś tak intensywnego?". Niebieski i różowy cień - nie moje kolory.
Ja też nie lubię pękaczy i wolałabym aby lakiery trafili do nas w tych kolorach z wystawy ,a zielony cień ,jak zobaczyłam po raz pierwszy pomyślałam"bosz, jakie to oczojobne na całą powiekę tego raczej nie pomalujesz,( chyba że pigmentacja do bani i tylko na zdjęciu tak wygląda) a na jakieś kąciki/kreski to tego do śmierci się nie zużyję.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora