Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-31, 14:24   #1264
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
bardzo mi się podoba od dawna
będziemy wzdychać do niego ?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
SMU!! Nogi z zadka powyrywam!
Chcę go.........
ok, bede wtedy chudsza

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Się okazało, że jedna Pani handlująca różnościami na targu rzut beretem ode mnie, ma Flormary - świeże, oryginalne, z aktualnych kolekcji Dosłownie kilkanaście sztuk, ale coraz przywozi nowe. Był nawet ten niebieski glasfleckowy kameleonek
Jakich to rzeczy dowiaduje się wstający wcześnie, skacowany człowiek
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Targ jest na Okulickiego, to pewnie wiesz. Wchodzisz przez główną (czyli tę od Okulickiego) bramę, mijasz pierwsze stragany z warzywkami i owocami, idziesz prosto i po prawej stronie szukasz straganu z Flormarami, będzie ich kilkanaście, ale raczej rzucają się w oczy Pani jest ze Wschodu, blondynka, raczej miłe usposobienie Ma też jakieś pilniczki, podkłady i inny badziew

Jakby co jestem do dyspozycji
Viv... wykorzystam Cię kiedyś

ja na Ruskiej raz widziałam gościa miał Kallosy, i takie tam, i jedną flaszeczkę tego preparatu do usuwania skórek z EF, ale nie wiedziałam czy to na pewno to więc się nie tam nic nie odzywałam..


Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy dzisiaj jest darmowa przesłka na eurofashion?
w tamtym tyg była

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

byłam w pracy, kupiłam dresiki, ale muszę wymienić na mniejszy rozmiar
nie, to nie jest takie pięknie, nei schudłam

i 2 bluzy przytargałam, w ramach ,,wynagrodzenia''
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora