Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 15:45   #1280
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wskazującego odrobinę podpiłowałam więcej nie mogłam gdyż jechałabym po przyroście, tylko na nim i kciuku mi wystaję
Jak widać na zdjęciu najbardziej skopany przyrost mam na serdecznym, odkąd pamiętam był taki krzywy ale udało mi się go załagodzić i teraz zaczynam od początku a nawet gorzej
Na zdjęciu też widać tą dziwną kreskę na środkowym paznokciu..
Boczki nadal są krzywe ale myślę, że tak za 2/3 tyg powinnam je już zrównać akurat na kolejny rzut bratka
Skórki też ucierpiały przez te rękawiczki ale cały czas nawilżam jest lepiej niż wczoraj
No i pokazuję jak prezentują się pomalowane, najgorzej chyba nie jest
piękne naklejki i lakiery pazurki będą super

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Yen nie znasz się

Toteż specjalnie napisałam, ze to kiwi Za pierwszym razem wyszło lepsze. No ale jak już namalowałam... przynajmniej jest się z czego pośmiać
nie chodzi o to, że złe, bo ładne, ale dobrze, że piszesz, że to kiwi

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Wpadłam sie tylko przywitać. To sie witam i miłego weekendziku życzę
Przeleciałam Was szybko acz dogłębnie i odpowiem jutro bo sie szykuję na panieńskie Lecimy do klubu, pobujam się troszkę i popiję troszkę więcej
Trzymajcie sie cieplutko i nie spamić mi tu nadmiernie
cześć czuję się przelecona
przyjemności

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
pomalowałam na czarno pazurki, dałam na to flejki i taaak mi się podoba dam potem foty jak wyczyszczę i jak wyschną
poka poka

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4255879 8]Eee... A widziałyście TO... albo... TO?!

Ale na pewno? Na pewno??? [/QUOTE]

nieee.... piękne.....
mam dostęp do PayPala

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ruletka 36
Proszę nie patrzeć na kształt, kłaki, bąble,pomalowałam, żeby sprawdzić jak będzie wyglądał.
Bardzo mi się podoba
piękna jest, prawda

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja może jestem dziwna, ale jak nie mam gdzie schować kasy to wsadzam ją pod obudowę telefonu
jesteś dziwna
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora