Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-31, 16:38   #1286
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ruletka 36
Proszę nie patrzeć na kształt, kłaki, bąble,pomalowałam, żeby sprawdzić jak będzie wyglądał.
Bardzo mi się podoba
Mnie również Bardzo fajna. Mam podobną samoróbkę, tylko nie ma w niej kwadracików. Uratowało mnie to przed kolejną Ruletką.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
cuuuuuuuuudne

jechał do cioci po stówę rowerem, dostał ją do ręki, w drodze powrotnej wypadła mu z kieszeni szukał w spodniach kilka razy, nawet w butach i nie ma jak można tyle forsy włożyć do kieszeni spodni?
Zachorowałam na nie

O kurcze Może za płytko włożył () do kieszeni i się wysunęła? Szkoda, to nie mała kasa

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
nie chodzi o to, że złe, bo ładne, ale dobrze, że piszesz, że to kiwi
Włochatych latających bananów bym się nie podjęła. Chociaż może... byłoby śmiesznie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
boszzzzz... jak zawsze na drugi dzień miałam starte końcówki czy coś, tak Glitter Envy już 3 dni noszę i nienaruszone mani
a dzisiaj i praca i pieczenie i .... jest bosko
To dzięki temu top coatowi z FM, o którym pisałaś?

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Lepiej nie kuś Obiecałam sobie, że we wrześniu nie tknę nic lakierowego, a tu jutro na zakupy jadę
Ale dzisiaj sierpień




Chciałam zrobić przegląd lakierowy, ale... jakoś nie mogę się z nimi rozstać, bo "może się przyda"
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2013-08-31 o 16:39
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora