Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki ekspres do kawy?? nescafe Dolce gusto czy Bosh Tassimo ??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 18:00   #12
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: jaki ekspres do kawy?? nescafe Dolce gusto czy Bosh Tassimo ??

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
herbaty?
wthmm??
mam płytę indukcyjną na której stoi czajnik i zagrzanie wrzątku na herbatę zwłaszcza jak przyspieszę na niej obroty trwa migiem
nie odpalam expressu do zrobienia herbaty
a może są jakieś inne możliwości, oświeć mnie
Jak ekspres jest włączony (a u mnie praktycznie cały czas jest włączony) to zrobienie herbaty trwa szybciej aniżeli zagrzanie wody na płycie indukcyjnej wiem bo też korzystam z indukcji jak pewnie większość społeczeństwa i zawsze włączam na bosta a i tak zalanie herbaty ciepłą wodą z ekspresu wychodzi szybciej tak samo w pracy robię



Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
kapsułki wychodzą "źle", są naprawdę drogie, a odczuwa się to wtedy jak w domu jest więcej niż jeden namiętny kawosz

co do ich wyrzucania przez Ciebie....no cóż to kwestia gospodarzenia....termin mają długi i u mnie sie nie marnują, to nie jogurty i sery....a może Ty kupujesz cały kontener w promocji?
nie kupuję na żadnych promocjach nawet nie wiem czy takie są w przypadku kapsułek, jedyne miejsce w którym kupuję to strona dolce gusto, często mamy gości, tż pije dużo kawy ale ostatnio wyrzucałam dwa razy kapsułki a bratu robiłam przeterminowana ice porażka

Co do gospodarzenia może masz rację bo ja ogólnie bardzo dużo spożywki wyrzucam, nie raz żałuję, że nie mam nikogo w pobliżu żebym mogła oddawać żywność. Ba! Ostatnio nawet popsuł mi się płyn do płukania tkanin nie wiem jak to możliwe i jakim sposobem
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując