Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-16, 07:37   #1594
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no tej plaskiej nie uzywam chodzi mi o ta bezbarwna z raczka
bylo wszystko ok a tutaj nagle zaczela pekac przy koncach i odpadac razem z wloskami! normalnie super bo juz nie mam zadnej szczotki do mycia buzki...
A ja mówię o tej z rączką, płaskiej używam ale do zmywania innych maseczek, na przykład maseczki EA która ciężko schodzi, a tej z rączką jeszcze nie otwierałam

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
koooochaaaaaaaaaaaaaaaaam ten zestaw tylko niech go rzuci w takiej promo jak wtedy

No ja zestaw pokochałam od razu jak go zobaczyłam na stronie, i nie zapomne jak pierwszy raz powąchałam , Zenek ma takie przyzwyczajenia że ciągle to samo daje w promocjach więc może wkrótce przeceni, bo mi zostało tylko gdzieś na dwa użycia

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no ale mseczke oczyszczającą po pelingu?
ja to po peelingu bym jakąś odżywczą lub nawilżającą chciała..
bo peeling i oczyszczająca to nie za dużo na raz?




dwa są "scruby" , jeden to maska http://pl.strawberrynet.com/skincare.../67705/#DETAIL
czyli w sumie mogę chyb a brać - szczególnie że niecałe 40 zł
tlko chciałam z czymś i na jakąś promo sie jeszcze załapać..
a nie wiem co do komletu mogłabym wziąć

o matko
a Wy znów o jakimś cudownym zestawie o którym ja nic nie wiem i znowu sie gubie co brać, za co płacić i w ogóle
coś chyba ominie mnie ta mikrodermabrazja bo tak codziennie niby za nią płacę ale coś mnie powstrzymuje więc chyba nie mam jej mieć.....

a w PL w ogóle do dostania jest kolorówka z borghese??
bo mnie cały czas nęci ten zestaw z 5 cieniami mineralnymi
ale nie wiem czy to nie jakiś kompletny szajs...
Oczywiście, że po peelingu maseczkę, nie wyobrażam sobie samego peelingu, przecież on przygotowuje skórę do korzystania z dobrodziejstw maseczki każdego rodzaju to czy nawilżająca czy oczyszczająca zależy już od potrzeb skóry

A ten zestaw Borghese to jeden ( z wielu ) najbardziej trafionych zakupów na Truskawce jak dla mnie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora