Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co robicie w sytuacjach kiedy facet przestaje sie odzywac bez slowa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-19, 19:03   #17
paxton_thineig
Raczkowanie
 
Avatar paxton_thineig
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 42
Dot.: co robicie w sytuacjach kiedy facet przestaje sie odzywac bez slowa?

dzieki dziewczyny

nie, to nie byla znajomosc internetowa

macie racje, ze najlepiej olac, ale wtedy wydaje sie, ze nie uswiadomiono tej osobie bledu jaki popelnila i juz niezaleznie od efektu przynajmniej dalo sie do zrozumienia co sie o tym mysli.. a to co on bedzie sobie myslal, ze mi zalezy skoro pisze juz dla mnie nie bedzie istotne, bo i tak koles skreslony jest.

zrobilam tak jak Kalincia napisala - wyslalam sms-a, wyszlam z pokoju i dzwonil doslownie po chwili od wyslania, ale nie slyszalam telefonu i nie odebralam, wiec napisal sms-a, ze dzwonil, ale mialam telefon wylaczony. Faktycznie wczoraj bylam poza zasiegiem, ale od godziny 22ej, wiec nawet jesli, to co to w ogole za dzwonienie po tej godzinie i umawianie sie? nic na to nie odpisalam! i od tej pory cisza, wiec sprawa dla mnie jasna..

najgorsze, ze chyba w takich sytuacjach dziewczyna w sobie szuka winy/problemu.. kazda z nas ma jakies wlasne poczucie wartosci, a przez takie sytuacje ono bardzo spada.. ja wiem, ze nie ma co sie przejmowac takimi ludzmi, ale jak wytlumaczyc sobie to, ze tak latwo ze mnie zrezygnowal? nigdy nie mialam takiej sytuacji kazda znajomosc w moim zyciu z mezczyznami miala zawsze jakis swoj ciag dalszy..

La' Mabra - masz racje piszac, ze moze i troche mi zalezalo.. coz, spodobal mi sie.. dzwonil, umowil sie.. bylam nastawiona na to spotkanie, a tu taki feler.. na dzien dzisiejszy zle sie z tym czuje i nic z tego nie rozumiem. Chyba za malo znam zycie.
paxton_thineig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując