Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 11:27   #3410
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki naturalne

Indios Bravos
kochana w wielu wątkach pisałaś o swoich maseczkach i pielęgnacji, ale chyba tu będzie najlepiej zapytać

1. Jak idzie ci oczyszczanie buzi maślanką? Ja jeszcze się jakoś za to nie zabrałam, wykańczam jakieś resztki tych świństw co mam, bo ja to sknera jestem i szkoda mi wyrzucać
2. Drugie pytanie: jaką w tym momencie stosujesz maseczkę po tej z sody? "Sodową" zrobiłam już sobie dwa razy, raz po niej nałożyłam maseczkę ze startego ogórka i mąki ziemniaczanej na bazie jogurtu naturalnego, innym razem olejek Babydream fur mama, ale to dla mojej skóry za mało nawilżające po tej maseczce niestety... Jest odżywiona, ale coś pić by chyba też chciała... Możesz coś polecić innego?
3. Z tego co gdzieś mi przemknęło używałaś chyba do maseczek kakao...? Czy jest jakakolwiek szansa, że kakao mogłoby zabarwić skórę (jestem baardzo blada). Takie samo pytanie mam odnośnie kawy...?

Oczywiście opinie innych też są mile widziane pytania kieruję do Indios, bo kojarzę że ona takie rzeczy robiła


EDIT:
Jeszcze jedno pytanie miałam zadać ogólnie wszystkim
Chciałabym używać tego olejku Babydream fur mama zamiast kremu na noc. Jedynym składnikiem oprócz różnego rodzaju olejków jest zapach co mi nie przeszkadza, nie jestem alergikiem (chyba że ma on jakiś niedobry wpływ na skórę? )

Mam cerę mieszaną z dużą skłonnością do zapychania i obawiam się, że może być tam jakiś olejek, który jest właśnie zapychający.
Jest tam m.in. olejek jojoba, ze słodkich migdałów i macadamia co mi się kojarzy, że byłyby dobre dla mojej cery, ale ja niestety się na tym nie znam

Skład: Glycine Soja (Soybean) Oil, Prunus Amygdalus (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil/unsaponifiables, Simmondsia Chinensis (Jojoba)Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Tocopherol, Parfum.

A jeżeli kojarzycie temat gdzie był wyjaśniany mój problem z tym olejkiem możecie podać namiary? Tej olejek jest tak popularny, że przekopywanie się przez wyniki wyszukiwania mnie chyba wykończą

EDIT 2: (skleroza )
A co to za drugi wątek, o którym wspominałyście? Możecie podać link?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-01-10 o 11:39
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując