Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-26, 23:16   #2795
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie bym się połasiła na jakieś serum z innym niż typowy skład czyli woda, gliceryna, jeszcze jakiś nawilżacz i ekstrakt + substancje pomocnicze.
Oby tylko nie wypryszczał. Podoba mi się, że PAO wynosi aż 12 miesięcy.
Może jeszcze pojawi się coś dla tłustoskórych. W serum z serii w fioletowym szkle jest niacynamid. Gdyby pojawił się apteczny odpowiednik, byłoby super.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
.
Niestety, u mnie w ogóle nie mają Avy, ale kupiłam serum mezo zielone Bielendy, był tester i wstępnie na dłoni wydał się bardzo dobrze rokujący Nie mogę się doczekać...

Na froncie opakowania podają jako główne składniki wit. i oleje roślinne, więc to chyba nie dla mnie, ale fajnie, że wprowadzają tego typu produkty, no i cena sugeruje, że to coś porządnego będzie, tzn można mieć oczekiwania bardziej wygórowane przynajmniej.
Składniki aktywne, nie znaczy główne. Gdyby głównym składnikiem był ten olej z karotki, to serum byłoby pomarańczowe. Dla osób o jasnej karnacji nieużywalne.

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2015-05-26 o 23:35
mentha jest offline Zgłoś do moderatora