Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-08, 20:59   #2744
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Zamieszałam trochę no więc rozważałam obie lampy, napisałam do tego od złotej lampy czyli ocean pearl i mi odpisał, to co wkleiłam. Wahałam się, bo biała miała lepszą gwarancję, tzn jasno powiedziane, że wystarczy wyslac zdjęcia lub film. Ostatecznie zamówiłam białą.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Jeszcze musze czekać. Cwaniaki po 2-3 tygodniach od zamówienia przedłużyli czas ochrony i tak oto zostało jeszcze 13 dni na blaszkę i 33 na lakiery ....

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk ��
Moim zdaniem na nic nie musisz czekać. Zwłaszcza, że przedłużenie ochrony nie było na Twoją prośbę.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez marlena_smc Pokaż wiadomość
Podsyłałaś skreen z rozmowy z chinczykiem, ze wysyła z dnem... jak rozmawiałyśmy tu o złotych lampach. Czyli to nie ten sprzedawca? Bo ja już w końcu nie wiem kto o czym mówi i kto faktycznie rozmawiał z nim konkretnie eeeech

edit. OK widzę po skreenie że rozmawiałaś z tą samą osobą co ja. Brand Hu...
Ale zamawiałaś lampę w promocji 29.03? Bo może dziady poobniżali ceny na to święto, ale nie raczyli dodać, że obniżka ceny = brak ważnego elementu... Na moje zapytanie czy lampa kupiona w czasie tych wyprzedazy zawiera dno odpisał mi po prostu "no"
Ja pytałam przed promocją. Kilka dni przed chyba.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Pazury zrobiłam, jaki to komfort przesiadłam się z tunelówki, więc same rozumiecie gdybym tylko jeszcze umiała malować szybciej lewą ręką
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora